Jak możemy Ci pomóc?

Kompleksowa obsługa planu

Naszymi partnerami biznesowymi są Agencje Aktorskie, Epizodystów, Statystów i Modelek. Współpracujemy w ścisłej kooperacji głównie z łódzkimi Agencjami, dlatego ceny usług związanych z obsadą planów filmowych, telewizyjnych i reklam są konkurencyjne, ponieważ dajemy wysokie upusty, równocześnie zachowując wysoką jakość zlecanej pracy.

Podczas współpracy zapewniamy profesjonalną obsługę administracyjno-prawno-księgową oraz wysoką kulturę osobistą.

Studia Castingowe

Oferujemy wynajem studio castingowego, w którym organizujemy zdjęcia próbne do filmów fabularnych oraz projektów reklamowych. W skład studio wchodzą dwa pomieszczenia o powierzchni 31 i 21 m2 , w tym: Sala castingowa wyposażona w specjalistyczny sprzęt i Strefa Klienta umożliwiająca śledzenie castingu za zamkniętymi drzwiami, na drugim podglądzie reżyserskim z perspektywy wygodnej kanapy. Studio znajduje się w Łodzi na ul. Łąkowej 29. Cena wynajmu jest konkurencyjna, dla Klientów Atlanty, Reżyserów i Producentów korzystających z naszych usług, wynajem studio jest GRATIS!

Opiekunowie planu

Dysponujemy profesjonalnymi opiekunami planu, którzy potrafią koordynować na planie nawet kilka tysięcy osób.

Choreografia

Na życzenie Klienta zapewnimy usługę Choreografa, który kreuje ruch aktorów, modeli i artystów na planie i wspiera ich działanie podczas pracy tak, aby w kadrze ruch wyglądał jak najlepiej. Celem Choreografa/Reżyserki ruchu jest za pomocą ciał modeli i artystów opowiedzenie historią ruchu o postaci bądź o reklamowanym produkcie, z którym pracuje się podczas nagrań lub zdjęć. Dąży do tego, aby swoją pracą usprawniać proces tworzenia na planie i odciążać operatora poprzez zaopiekowanie przestrzeni związanej z tworzeniem ruchu w danym projekcie. Opiera swoje metody pracy na doświadczeniu pracy z ciałem i teorii tańca. Stara się zrozumieć i kreować ruch w spójną wizję reżysera, dyrektora kreatywnego i producenta.. Wykorzystuje w pracy taniec, ruch sceniczny oraz improwizację ruchową.

Zobacz demo